Публікації


Групова

Групова

Групова акробатика: Безумовна королева спорту.Змагаються в кількості "побудованих" фігур за певний час в командах з 2-х, 4-х і 8-и спортсменів. Це офіційні змагання. А загалом ви можете просто стрибну..

Класика

Класика

Класичний парашутизм: – особисто-командна дисципліна (вид) парашутного спорту. Вправи: індивідуальні та групові стрибки на точність приземлення;індивідуальні стрибки з виконанням серії маневрів у ві..

Купольна

Купольна

Купольна акробатика полягає в побудові формацій з куполів. Змагання в командах з 4-х і 8-ми спортсменів. Також як і в груповій акробатиці ви можете просто стрибати з друзями або брати участь в рекордн..

Скайсерфінг

Скайсерфінг

Скайсерфінг - змагаються в тому ж, що і фрістайлісти, але спортсмен стрибає з лижею. Самий комерційний вид спорту в парашутизмі...

Фрі-стайл

Фрі-стайл

Фрі-стайл - порівняно молодий вид парашутизму, його ще називають повітряним балетом. Полягає в показі спортсменом різних фігур у вільному падінні. Тут оцінюються краса, складність елементів, майстерні..

Фріфлай

Фріфлай

Фріфлай - командний вид (два спортсмени + оператор) основні елементи робляться вниз головою або сидячи...

AFF

AFF

Ви стрибнули тандем стрибок і вирішили серйозно займатися парашутним спортом? Ви не знаєте що робити? Відповідь лежить на поверхні. Їхати на один з аеродромів де проводяться навчальні стрибки з курсу..

Тандем-стрибок

Тандем-стрибок

Політати на парашуті хоч би раз в житті. Хто ж не хоче? Та ось тільки, добре зваживши радість короткочасної ейфорії польоту і непередбачувану екстремальність приземлення, не багато хто на це вирішуєть..

Static-Line

Static-Line

Ця програма дуже схожа на класичну схему навчання. Єдиною її відмінністю є те, що починаючи з першого разу, Ви стрибаєте на парашуті типу "крило". Це спеціальний студентський парашут великої площі, ст..

Круглі куполи

Круглі куполи

Цей вид стрибка є найпоширенішим із-за своєї дешевизни. Виконується він з 600-1000 метрів (частіше 700-800м). Для стрибка використовується пострадянська армійська техніка Д-1-5, Д-1-5-У, Д-6 (із стаб..