Тандем-стрибок

Політати на парашуті хоч би раз в житті. Хто ж не хоче? Та ось тільки, добре зваживши радість короткочасної ейфорії польоту і непередбачувану екстремальність приземлення, не багато хто на це вирішується. Для тих, хто цінує висоту, швидкість і відчуття свободи, але при цьому не хоче ризикувати даремно - тандем-стрибок.

Є тільки двоє: Ви і інструктор. Це найцікавіший стрибок і хороший спосіб з першого разу відчути те, що доступно досвідченим парашутистам. Пропустивши тривале наземне навчання, необхідне для здійснення самостійних стрибків, Ви все робите дуже швидко: проходите підготовку і медогляд, знайомитеся з інструктором, одягаєте свою частину двомісної системи, а потім і в літак. Так, Ви сідаєте в літак без парашута за спиною, бо за нею у Вас, з'єднавши легким рухом руки дві частини системи, опиниться досвідчений, сертифікований інструктор. Він винесе Вас за борт, продемонструє операторові Ваші заповнені адреналіном очі і...

З моменту викидання на висоті 4200 метрів до розкриття куполу пройде всього 60 секунд, але Вам вони здадуться вічністю. Потім різко підкине вгору, крутнется земля (а насправді Ваше тіло, приймаючи нормальне вертикальне положення) і, якщо оперативненько зберетеся з думками, інструктор може навіть довірить Вам управління парашутом. Потім з неймовірною швидкістю набігаюча земля, вже помітні травинки і звичний грунт під ногами. Ви посміхаєтеся і поступово починаєте усвідомлювати нереальність події. А легке, практично невагоме тіло вже несе Вас дізнаватися про програму AFF, а тандем-стрибок є її невід'ємною частиною.


Написать відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре